| Nicoleta6 a întrebat:

Care sunt fructele voastre preferate și de ce?

11 răspunsuri:
| Giulia911 a răspuns:

Portocalele,mango, pepenele verde. De ce?! Oare de ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Strugurii că s buni

| 1onur a răspuns:

Ce-ai de fructe)))

| RAY a răspuns:

Bananele,de ce? Eliberează rapid dopamina creier ceea ce duce la creșterea glicemiei în sânge dar și plăcerea instanta

| Mindfulness a răspuns:

Banane
Kiwi
Căpșuni
Mandarine
Mango
Portocale
Piersici
Caise
Pere
Dude
Afine
Struguri
Că îmi plac și că sunt sănătoase.

| LisaJulie a răspuns:

Căpșunile și zmeura pentru ca sunt cele mai suvuroase

| Yaesmin a răspuns:

Portocale, la aderall.

| Cipi1212 a răspuns:

Majoritatea fructelor.

| Madaxo97 a răspuns:

Mango, ananas, pepene roșu, rodie. De ce, habar nu am, pur si simplu îmi plac la gust.

| Furnicuta000 a răspuns:

Mie nu imi plac fructele pentru ca majoritatea sunt acre si nu suport gustul. Dar agreez bananele si smochinele pentru ca astea sunt singurele fructe dulci pe care le stiu

| Valentinaldoilea a răspuns:

Toate fructele zemoase (pe prim loc fiind cele acrisoare): kiwi, struguri, zmeura, pepene, portocale, etc si dudele pe care nu le-am mai vazut de multi ani.
Sunt racoritoare vara si hidrateaza. Nu mai spun de minerale.