| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care sunt locurile tale preferate in lume?

8 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

New York, Seoul si Tokyo.
Visul meu e sa ma mut in New York.

| RAY a răspuns:

Toata lumea e frumoasa

| Drimmero a răspuns:

Orasul in care locuiesc. Glumesc, imi place enorm America.

| J0B0MAT a răspuns:

Pai ar fi multe locuri exotice, cu atractii turistice din alte tari in care din pacate nu am fost, dar sper sa ajung.Dar din moment ce nu am fost, o sa aleg ca locuri preferate orasul meu, satul bunicilor si alte orase din Romania in care am trait clipe frumoase.

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-ar placea foarte mult sa caltoresc in toata lumea sa vad multe tari dar cu adevarat locul meu preferat e acolo unde ma cunosc si ma plac oamenii adica acasa, acasa in aceasta tara, acasa in orasul meu acasa in locuinta mea.

| Anonimuserr a răspuns:

În principiu Europa Nordică dar şi cea vestică şi centrală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loc, New York.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Acele locuri unde am amintiri