| Miruna0909 a întrebat:

Care sunt motivele pentru care oameni se uită urat la tine pe stradă? Atat fete/femei cât si baieti/barbati. Majoritatea oamenilor straini de pe strada se uită ciudat/urat la mine si nu inteleg de ce.

9 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Probabil se holbeaza ca arati bine, si eu patesc asta. Urat nu au de ce.

| Miruna0909 explică (pentru TimberWolf):

Ba se uită urat la mine, cu ură, se uita de parca aș veni de pe altă planeta

| TimberWolf a răspuns (pentru Miruna0909):

Greu de zis, daca te imbraci cum se imbraca acum pustoaicele...atunci se explica.

| 1onur a răspuns:

Așa cum se uită ei și te privesc ei pe tine și se vor uita ei la tine așa cum ei te vor trata așa cum ei te vor judeca așa cum ei te vor dușmâni așa cum ei te vor ură și îți vor face rău ție cu bună voințâ cu bună intenție la rândul lor și timpul lor și ei vor fi dușmăniți la rândul lor și timpul lor și ei vor fi văzuți cu Adevărat ce zace in ei fără să se mai poată ascundă sub nicio privire si zambet la rândul lor și ei vor trăi așa cum ei te-au trat pe tine la rândul lor și timpul lor le va veni timpul să-și de-a socoteală propilor lor fapte

| 1onur a răspuns:

Sa nu-ți fie teamă de omul care te dușmănește pe ne drept să nu-ți fie teamă de omul care te judecă pe ne drept să nu-ți fie frică de domul care îți face rău pe ne drept Dumnezeu îi vede îi știe îi aude.

Să-ți fie frică cu Adevărat și teamă cu Adevărat de omul fără frică de Dumnezeu acela nu are niciun fel de remușcări niciun fel de frică și teamă.

| Mindfulness a răspuns:

Exact aceeași problema o am și eu și nu înțeleg că nu fac rău la nimeni. Poate fi de la anxietate dar poate chiar se uită cînd știe din ce motive! Noi ca nație suntem foarte răi, nu știu cât ne mai suporta Dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anxietate

| Dragobeta a răspuns:

Oare cum esti imbracata, tunsa, vopsita? Ai tot felul de belciuge infipte in toata fata?
Ca sa stim de ce se uita si femeile si barbatii urat la tine.

| Miruna0909 explică (pentru Dragobeta):

Nu am nimic iesit in comun. Ma imbrac normal, cu tricouri, pantaloni normali(blugi sau pant de trening). Nu ma machiez cum fac pitipoancele (cu gene de alea stufoase, cu glet pe fata sau nu mai stiu eu ce) de fiecare data folosesc doar rimel si ruj maro. Nu am nici un fel de tatuaj sau piercing, sunt vopsită brunetă. Din ce am descris si din punctul meu de vedere, nu consider ca arat ciudat sau sa atrag atentia, oricum nu o sa inteleg niciodata de ce se uită ciudat la mine, dar in fine, poate ca sunt urata laughing