| DenqOO a întrebat:

Care sunt planurile voastre pe 2021?

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Sa termin anul de facuktate cu bine, poate primesc o marire la locul de munca, sper cel putin, sa imi schimb calculatorul, si sa imi iau motorul de vis.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa citesc mai mult.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa ma simt bine ^_^

| Sofer a răspuns:

Au trecut deja 8 zile din 2021. Încă nu m-am gândit happy dar ca idee. Sănătos în continuare, productiv și mai mulți bani.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu am planuri mari am doar marunte (si asa mereu imi sunt date planurile peste cap de altii), in rest astept sa fiu surprinsa in mod placut.

| DonEduardo a răspuns:

Pai, sa supravietuiesc.