| sunny a întrebat:

Care sunt riscurile sa incepi viata sexuala la 17 ani, cu persoana iubita, daca este protejat?

7 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Nu vad sa fie risc daca esti protejat, atentie cu prezv cum folosesti.Succes in dragoste!

| Parintele a răspuns:

Nici unul.

| danutza a răspuns:

Riscuri nu sunt atata timp cat de simti pregatita si o faci si protejat big grin

| jo a răspuns:

Daca prin protejat intelegi prezervativ, niciun risc in afara de cele emotionale, pe care le ai la orice varsta.

| smartdjs a răspuns:

Riscuri nu exista atat timp cat va protejati, e adevarat la acesta varsta exista anumite transformari hormonale si fizice. Toate facute cu cap grija si igena nu creaza probleme. Totul depinde cat de pregatit sunteti, acel sentiment de incredere in voi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul