| YoAnNa a întrebat:

Care sunt serialele care v-au placut cel mai mult? Dar seriale tari, nu romanesti...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV: 1. Dexter, 2. Heroes, 3. Criminal minds, 4. Lie to me, 5. Modern family, 6. Desperate housviwes, 7. Eastwick, 8. Flash forward, 9. Fringe, 10. The mentalist, 11. Parks and recreatoin, 12. Bones, 13. NCIS, 14. NCIS Los Angeles, 15. House M. D., 16. CSI, 17. CSI Miami, 18. CSI New York, 19. Numb3rs, 20. Prison Break, 21. Queer as Folk, 22. Dead Like Me, 23. Cold case (doar l-am descarcat, inca n-am apucat sa-l vad), 24. Nip Tuck (doar l-am descarcat, inca n-am apucat sa-l vad), 25. Hotel Babylon, 26. Private Practice, 27. Weeds (doar l-am descarcat), 28. Surviving suburbia, 29. Damages, 30. Cashmere Mafia, 31. The 4400, 32. The lost room, 33. Without A Trace ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu, cred, ca e "Desperate housviwes". Are de toate: comedie, drama, actiune. Am ras si am plans de nenumarate ori, dar mai mult am ras. oh go on Sigur o sa-ti placa! Vizionare placuta! P. S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, sa te ajut cu placere.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@YoAnNa, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Heroes
eliza di rivrombosa
la figlia di eliza

| alex_9641 a răspuns:

Lost, Heroes si Sanctuary

| skillaT a răspuns:

Prison break si dr.house md

| Fetita a răspuns:

Heroes, Dr House, Fringe... astea mi-au placut cel mai mult

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Pai That 70's show, 2 barbati si jumatate, Noi Toti, Salvati de clopotel, Joey. Mi s-au parut superfaine si amuzantehappy

| MinnieHaha a răspuns:

Mie : cameleonii, saracii copii bogati, impreuna pentru totdeauna, predestinati si cealalta fata a Analiei.(telenovele)
ce-si doreste o fata, stapana mirodeniilor, niste talhari pe cinste, in tandem si scoala superioara de super eroi

| nadyuca a răspuns:

De curand,, The vampires diaries,, big hug
Merita vazut iar Daemon e senzational

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi plac serialele cu jachi chean dar nu romanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prison break ( toate )