| Tourniquet a întrebat:

Care sunt talentele voastre? Aveti macar un talent? >: eu am talentul de a DANSA love struck straight face. :X

Hai sa vad cei mai talentati useri de pe TPU. laughing >:

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Dans, cantat love struck stii laughing

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am talentul de a admira talentele altorahee hee

| Ana a răspuns:

Deci stiu sa cant, sa dansez love struck, si mai sunt si manichiurista [amatoare] big grin

| madalicious a răspuns:

Cel mai bine ma descurc la actorie pentru ca ma pot preface fata in fata cu cineva destul de bine.laughing Dar sunt talentata si la dans, un pic la desen, si la cusut; x cu masina industriala, si am talent la compus poezii insa unele nu prea au rima. mi-ar fi rusine sa postez una aici. blushing

| OanaG a răspuns:

Cant [am voce] si dansez...cand ma apuca o lene...laughing

| cristi202 a răspuns:

Desenul. Incit am fost si copiat deja...happy Si mi-a fost furata mapa cu desene odata, si tare as vrea sa stiu pe unde e.

| Anduciu a răspuns:

Pai...Cred ca sunt talentata la literatura...Consider ca am niste oarecare inclinatii catre matematica, am aproape talent la desen.
Si cred ca stiu sa fac oamenii fericiti.big grinProbabil acesta e cel mai important si mai folositor talent al meu.:X:X

| adi4ever a răspuns:

Am talentul de a face lumea sa rada deci ma pot pune la actorie

| ÅñdRa a răspuns:

Buna, eu dansez:X
scriu poezi sau versurilove struck

| siwel a răspuns:

Vedeti www.indarta.ro
daca va place ce e acolo inseamna ca am Dumnezeu a scapat si in zona mea ceva farama de talent

Răspuns utilizator avertizat
| Drunkenhearts a răspuns:

Eu cant fff bine la chitarasmug

| Smarandica a răspuns:

Am talent la desen, cant si compun poezii.hypnotized

| andreetgv a răspuns:

Pai am si eu un talent dar ma chinui din clasa a 2 a cantatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dansez. :X
Aaaa, pai sunt multi-extra-talentata laughing. Imi place sa cant(si la chitara si la voce), sa compun, imi place matematica, sporturile:X:X, mersul pe bicicleta.
La care sunt talentata laughing, as zice ca la toate, dar pe urma ma crezi laudaroasabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am talent la desen si actoriehappymi-ar fi placut sa stiu sa cant dar nu am o voce magnificahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cant [vocee.on the phone sunt foarte amuzanta.laughing ca asa imi zic toti. am talent la FIZICAlaughing [olimpicaa]. desen [putin.] si am talentu` de a cucerii baietziiilaughing))