| Pustii a întrebat:

Care sunt talentele voastre? dar defecte? fi-ti sinceri!

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Stiu sa ma adaptez fiecarei situatii si defect... sunt razbunatoare.

| Daviiiiiid a răspuns:

Talente: desenul, dansul(am ajuns deja la concursuri) calculatorul. Defecte:lenes, foarte dar foarte suparacios, sunt cam plinutz.

| Kassandra1408 a răspuns:

Sunt buna la limbile straine, ma pricep la calculatoare si daca vreau invat foarte repede. Sunt foarte lenesa, mofturoasa si fumez iarbalaughing sunt interesata de brain training et co. Scriu scenarii reusite si citesc foarte mult.AM calitati de lider dar nu imi place sa pierd sau sa tipe lumea la mine. Sunt cam incapatanata dar i like myself laughing

| ruxybelle a răspuns:

Talent big grinansez foarte foarte bine si cant foarte bine la pian, am mult umorwinking
Defecte? pai : un pic cam suparacioada, incapatanata, mofturoasa si fite laughinglaughing dar... this is the lifewinkinglove struck

| princessmary a răspuns:

Talente:am voce buna, stiu sa dansez pentru varsta mea super si ma mai stiu un pic la actorie(de obicei la o petrecere eu fac hazu, cu teatrul meu laughing)
defecte:uneori m-a cam supar prea repede, nu suport oamenii care se dau mari, sunt cam lenesa