| InfiniteInfinity a întrebat:

Care sunteti dupa-masa si care de dimineata?
P. S. - mai mari de a 5. a *inclusiv*

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Am trecut de clasa a 5-a, şi de a 8-a.
De obicei încep orele la 13:40, şi termin la 19:30.E al naibii de stresant.

| InfiniteInfinity explică (pentru Holocaust):

Nașpa. Eu sunt a 7. a si fac naveta și ajung acasă pe la 8 seara laughing.

| GusWaters a răspuns:

Invat dupa-amiaza, in unele zile de la 13:15 pana la 18:45, in unele de la 12:15, pana la 18:45.De la anul, cum trec a 11-a, o sa invat de la 7:30 pana la 13:00.Imi pierd timpul aiurea,cand as putea sta acasa,sa invat ce imi trebuie, si sa ma dezvolt calumea, nu cu tot felul de idiotenii...