| adrian17 a întrebat:

Care sunteti fete pe aici de ce va bateti joc de baieti? ce aveti de castigat, poate ei chiar tin la voi (ma refer doar la cele care fac asta) si astept raspuns.mersi

2 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

Pai.sti cum e chestia aia. daca esti baiat si stai cu 2 esti smecher. daca esti fata si stai cu 2 esti cu**a.mai mult fetele sunt alea care pun totul la suflet.tot ele plang din despartiri si alte prostii.in schimb baietii.oh go on [bine nu la toti] dar la majoritatea nici nu le pasa de chestile astea.nu cred ca sunt fete care sa isi bata joc de baiati [putine cazuri] sincer.happy

| AnonimA a răspuns:

Buna pai eu nu sunt dinaia si eu am pus o intrebare asemanatoare
poate ca nu iubesc baiatul respectiv si d aia o fac sau poate ca sunt niste c***e care incearca cu mai mti acum naoh go on daca asa au fost educatebig grin