| alle529 a întrebat:

Care sunteti PRO si care sunteti CONTRA hi5`ului? De ce?happy

32 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Contra desi am cont. Dar e privat demult timp si ultima vreme daca am intrat de vreo 2-3 ori ultima luna. Chiar azi, i l-am dat unei persoane de pe TPU. singura persoana de pe site care l-a vazut, si m-a luat cu amintiri ca m-am uitat si eu pe poze, unele amintiri ale vietii.

| Flav a răspuns:

Si apropo de asta...stie cineva cum pot salva poze de pe hi5? Ca incerc si nu merge. Si chiar vreau sa pun pe p. c. vreo 2-3 ca nu le mai am. Multumesc anticipat.

| Flav a răspuns:

M-a ajutat bubulina si merge. E-o setare freaky rau laughing Chiar nu stiam de ea. Ii multumesc si aici de ajutor. happy

| Flav a răspuns:

Incapatanat a? thinking Lasa ca nu va ramane asta asa, be sure. thinking

| SweetCandy a răspuns:

Contra, pozele k pozele, dar ma enerveaza commbig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt contra. De asta mi-am sters si contul. Mi se pare un fel de prostitutie mascata... Si prea multa prostie... Nu-mi place... Uite o parere cu care sunt intr-o oarecare masura de acord:
http://www.youtube.com/watch?v=iMyNDzv5Xvs

| Leea1234 a răspuns:

Pro
eu cu ajutorul hi5 mi-am gasit colega de banca, de care nu mai stiam nimic de la bac.
am incercat in zadar, sa o caut la adresa unde locuia dar se muta-se...imi pierdusem orice speranta de a o mai intalni vreodata...si hi5 mi-a" readus „prietena!
asta ar fi primul motiv pentru care sunt pro

| Cryssy a răspuns:

Eu sunt pro! Adica e foarte bun, totusi, asa potii vedea poze cu prietenii de care iti este dor, mai cunosti si alte persoane si.iti mai ocupa din timp.

| BUBULINA a răspuns:

Imi e indiferent!
Nu am cont, si nici nu o sa am!
Consider ca sunt alte site-uri mai interesante de cat ala

| BUBULINA a răspuns:

Npc flav si tu mai ajutat pe mine
ba chiar ai pierdut si meciu din cauza meabig grin
si eu iti multumesc incapatanatule

| Gabry a răspuns:

L-am facut dar nu stau pe el, am bagat si eu trei poze cu mine...laughing

| Gabry a răspuns:

Flav- dai click dreapta pe poza si apoi Save Image

| albastrel a răspuns:

Mai eu am hi5... dar intru cred ca o data pe saptamana...acum 2 ani cand l-am facut...era ceva sa imi ocup timpu' big grin acum TPU imi ocupa tot timpul liber big grin

| Bishop a răspuns:

Nici pro nici contra, n-am nimic cu el... am si eu cont dar nu intru prea des.

| Bishop a răspuns:

La mine a mers cu save as tongue, ma rog, au mers doar 3, urmatoarele nu. Asta a fost ieri happy

| Klara a răspuns:

Contra, e o mare tampenie... Am avut si l-am inchis...happy

| sorin a răspuns:

Pro, deoarece mai cunosti lume, iti mai vezi prieteni care sunt plecati in strainatate, si cam atat.happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt contra ca e o pierdere de timp doar nu din alta cauza.

| marry a răspuns:

Nici pro nici contra...am si eu cont pe hi5 dar nu prea intru...

| Crisu_8081 a răspuns:

Am avut cont hi5, dar l-am sters. M-am plictisit de el.Nu sunt nici pro, dar nici contra.

| Crisu_8081 a răspuns:

@ Flav : print screen, apoi bagi in paint...ca altfel nu mai merge.

| Swabia a răspuns:

Ma incadrez in categoria PRO! De ce>! Deoarece ma destinde dupa o zi grea!

| alle529 explică:

Mai demult toata lumea era cu hi5 parca era ceva "aur"laughing) dar acum vad ca nimeni nu se omoara cu eloh go on.

[Flav] nu stiu daca mai se poate acum inainte se putea acum nu ca sunt alte persoane care i`au poze de pe un hi5 si fac un alt hi5 cu cine stii ce porcarii si acum nu se mai poatehappy

| valyutzu a răspuns:

Pro imi fac prieteni

| DeeDee_1261 a răspuns:

Pro 100%!

| DexTer a răspuns:

Flav- mai bine fa un print screen si le decupezi in paint k nu mai merge cu click dreapta si save as

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place si-ti faci cont, nu-ti place, il ignoriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu vreo 3 poze... da is de anul trecuthappy...deci...asa sa fie acolo nici pro...nici contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce ne deranjeaza pe noi acel site?