| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon este mai bun LG Optimus Black sau Samsung Galaxy ACE. fundabig grinScuzati categoria

4 răspunsuri:
| brutus123 a răspuns:

Samsung galaxy ACE e mai bun. Daca ai bani ia-mi si mie unullaughing

| SimpluCosty a răspuns:

Lg optimus Black de asta am eu

| Mysteriouss a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune telefoane sunt Nokia si Samsung sa nu iti iei LG se scica foarte repede nu mai stiu numarul de telefoane LG stricate din orasul meu normal ale cunoscutiilor mei!

| malinutzz a răspuns:

Buna! Eu as spune Samsung Galaxy ACE. Sper ca te-am ajutat. Pa pa!