| DeToXxX a întrebat:

Care știți server privat la 4Story...4storyEG nu-mi merge.mai stiti altu? va rog spuneti-mi.id meu este smaualin

13 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Lasal ca ii urt uite joaca aspiremt2 e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 bate 4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat zeci de jocuri online cum ar fi 4 story sau metin 2, dar si servere private si ca sa stii, nici unul nu e prea grozav. Din partea mea, apuca-te de METIN 3 sau 5 Story, cand o sa apara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4storyglobal e cel mai tare a intrecut si 4stRO si fraieru care compara mt2 si 4st e un bou mt2 e poracie din multe feluri asa si 4st ce credeti ca daca vb asa o sa dispara unu dintre ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie num-i mmerge 4story eg. uie incearca siteul asta. 4storyglobal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai numa 4story 4g este si metinu e un **** are grafica proasta si doar pana la + 9?! apucate frate de 4 story eg uite http://4story.eterniagames.com/#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dc merge

| App0 a răspuns:

Metin2 Hammer ii cel mai bun dintre metine.
Te da 93.Restu descoperitzi singuri...

| razboiniculvoma a răspuns:

Cum fac sa mearga 4story eg

| razboiniculvoma a răspuns:

E vreo fta pe aici si daca e cati ani are eu am 10

| albertoadrian a răspuns:

Joaca 4story global e cel mai tare ia intrecut pe toti si pe 4story ro us it... foarte tare a bagat si un oras din tara gor.