| ingeras14 a întrebat:

Care tot da stupid la toate raspunsurile angryangry?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

@ sunt_fericita

Ai dreptate. Unii nu merita stupizi. Dar, din nefericire, Raluca nu a pus acolo si un vot "agramat". Asa ca lumea, din lipsa de alternative, iti da stupizi. Intelege-i si tu.

11 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Cineva care crede ca asa scapa de complexe!

| dy a răspuns:

Cineva care crede ca asa scapa de complexe! Nu stiu ce se intampla si nu apar raspunsurile... s-a blocat situl!

| JackieSue a răspuns:

Nu-ti dau eu stupid la raspunsuri, dar probabil ca persoana care o face sau persoanele care-o fac au motiv intemeiat.Nu te-ai gandit ca poate le si meriti?

| sunt_fericita a răspuns:

Nu stiu.numa nu eu.eu is foarte cuminte...sh mie mi-a pus stupid ptk am zis:k fetele se uita la baieti dupa bani()eu doar am spus adevarul)de ce miau pus stupit pentru ca adevarul doare

| sunt_fericita a răspuns:

Doamne ce-am mai ras din suflet datorita tie, mai ales cind i-ai zis la un membru de pe TPU ca ai sa viezi ce o sa faca la examen si sa nu uite sati puie si la asta stupid...eu tiam pus amuzant la toate.pentru ca chiar mai facut sa rid

| ingeras14 explică:

@rebecca unele nu le-am meritatbatting eyelashes... dar eu nu vorbeam numai de raspunsurile mele...cineva da stupid la toti angryangry

| ingeras14 explică:

@sunt_fericita multumesc >big grin

| sunt_fericita a răspuns:

Eu tie iti multumesc ptk miai ridicat dispozitia, sincer fac ce fac si intru aici si ma rid si cind mai vad unde DY a ras ca s-a blocat situl apu chiar nu ma pot opri rolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Eu nu dau happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Probabil e cineva care iti da care are un motiv thinking cineva care are ceva cu tine daca nu ar avea nu ar sta sa iti dea la toate rasp stupidwinking

| lifeForJesus a răspuns:

Daca ai rabdare...cauta-l si il vei gasi!