| juniper a întrebat:

Care va fi urmatorul expert TPU?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cu putin noroc poate vei fi tu.winking.Asta daca iti dai silintza.Bafta! happy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cineva... Aaa gata stiu! mi-am intrebat globul de cristal si mi-a zis ca tu vei fii urmatorullaughing.big grin

mariana
| mariana a răspuns:

Nu stiu care va fi urmatorul expert TPU, dar stiu ca ai pus intrebarea acolo unde nu trebuie.
Calitatea de expert se acord de Administratia TPU si doar acolo poti obtine aceste informatii daca sunt facute publice. In orice caz atunci cand este facut un nou expert pe acest site, se poate gasi aceasta informatie, in datele privind ce s-a intamplat in saptamana ce a trecut.
V rei sa fii si tu expert? In acest caz pune-te pe treaba si viitorul va decide.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel care merita.

cami
| cami a răspuns:

Furni. + hephap.

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi-ar plc sa fie BROhappy...acum nu se stie.straight facethinking tu pe cine vrei?big grin

| juniper explică:

Mie mi-e indiferent, vreau si eu sa stiu cand e randul meu big grinbig grin parca unii au zis ca nu conteaza funditele.

| juniper explică:

Imi place sa-i ajut pe ceilalti si sa vad ce am retinut din experientele mele de viata.

| cioko19 a răspuns:

Juniper, dar de ce e atat de important sa fi expert? Doar ca sa fi popular? Ca sa ai o rama portocalie in jurul avatarului? Nu inteleg.
Deci tu dai raspunsuri doar de dragul de a da.nu ca sa ajuti?hee hee
In fine.
Ca sa fi expert trebuie sa dai raspunsuri inteligente si folositoare.
Deci mai asteapta putin.winking

| Betty18 a răspuns:

Eu nu voi fi sigurlaughing

succes

| Brotacelu a răspuns:

Eu... nu, sunt sigur de asta laughing)

| VladRO a răspuns:

Eu voi fi. sunt sigur happy laughing

| xD101 a răspuns:

Urmatorul expert TPU va fi acela care va stange cele mai multe funditetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel/cea care merită!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine oare, cine oare? Hi hi hihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, furni+HepHap=love, nu experti.