| Paul890 a întrebat:

Care va plac mai mult: câinii sau pisicile?

30 răspunsuri:
| Giulia911 a răspuns:

Pisicile

| 1onur a răspuns:

Hachiko.

Toate animale le iubesc cu Adevărat nu pot face comparație între ele fincă Dumnezeu le-a dat la toate viață să-le iubim cu Adevărat protejăm nu sâne batem joc de ele și săle omorâm sau cum face alți "oamenii" le tratează cu Agresivitate le bate le ține în ploaie în frigă și le agresează cu tot felul de prostii.

| Madaxo97 a răspuns:

Ambele

| wildthing a răspuns:

Admir pisica pentru eleganta si agilitatea ei, dar nu am incredere in ea. O vad complet lipsita de capacitatea de a iubi. Daca nu cumva vrea mancare, caz in care e foarte lingusitoare, pisica se uita la tine gen "ce p_l_m vrei mah?!"
Pe de alta parte, cainele isi iubeste stapanul si intotdeauna se bucura de compania lui. E bucurie autentica, sincera, e loialitate...si de aceea prefer cainele.

| Daria398 a răspuns:

Pisicile

| Sara58 a răspuns:

Pisicile

| Mada41 a răspuns:

Câinii

| Catalina62 a răspuns:

Cainii

| Florentina741 a răspuns:

Ambele dar îmi plac mai mult pisicile mi se par mai iubitoare

| Emilia19 a răspuns:

Cainii îmi plac mai mult

| Nadia258 a răspuns:

Pisicile

| Roxana812 a răspuns:

Pisicile îmi plac mai mult

| Ema729 a răspuns:

Pisicile clar

| Lavi67 a răspuns:

Câinii

| Marina619 a răspuns:

Cainii

| Sebi833 a răspuns:

Câinii

| Gigi116 a răspuns:

Câinii

| Vera53 a răspuns:

Pisicile

| Mia5482 a răspuns:

Câinii

| Anne548 a răspuns:

Pisicile

| Bibi544 a răspuns:

Câinii

| Nina5535 a răspuns:

Cainii

| Fan5598 a răspuns:

Cainii imi plac mai mult dar si pisicile

| Creata4334 a răspuns:

Cainii

| Anisia3322 a răspuns:

Cainii

| Dox557 a răspuns:

Cainii

| Lumi5333 a răspuns:

Pisicile claar

| Seli562 a răspuns:

Cainii clar

| Emanuela347 a răspuns:

Pisicile