| diamar a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa femeie din romania? Dar barbat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe femei frumoase in Romania. Ca un barbat de 40 de ani iti pot raspunde in general. Frumusetea depinde de ochiul celui care priveste. Stii zicala: "Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie!"? Frumusetea nu inseamna doar un aspect fizic "impecabil" ci si un caracter ales. Sunt sigur ca exista multe femei frumoase in Romania care nu fac parada de frumusetea lor, care poate nu sunt constiente de farmecul lor. La fel si barbati. Daca vrei un raspuns cat de cat exact, o sa ma refer la persoane publice. Asi numi-o frumoasa pe Monica Barladeanu de exemplu. La barbati nu ma pot pronunta. Insa pentru mine frumusetea e naturaletea, caracterul placut si inteligenta combinata cu intelepciunea. Nu cred ca voi primi funda pentru ca nu am raspun exact, insa nu ma supar. happy