| Oanaaa555 a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos oraș: București Timișoara sau Cluj?

6 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Cel mai frumos e acolo unde te simți tu cel mai bine, și ești fericită, poate fi și la un sat.

| simplaexsistenta a răspuns:

Fiecare oras are farmecul lui, nu crezi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bucuresti

| EestiSodalane a răspuns:

Bucuresti sau Timișoara. În niciun caz Clujul. Clujul e un oraș realmente urât și ți-o zic din perspectiva cuiva care locuiește aici.

| RAY a răspuns:

Nu am vizitat București sau Cluj dar le as vizita, cât timp ai sănătate, un loc de muncă stabil, stai Intr o casa, ai pe cineva drag langa tine și mai citești o carte ai toată fericirea din lume

| 1onur a răspuns:

România este Frumoasă! și vă spun cu toată inima și tot sufletul meu, nici nu avem habar ce țară frumoasă ce oamenii frumoșii cu sufletul și cu inima avem cu Adevărat în România!

Este păcat să diferențiăm, să facem o întreagă Românie o întreagă țară frumoasa în categorii, care este cea mai.

Ea este în întregimea ei cu totul frumoasă România!