| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cel mai mare turn-off la sexul opus?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa fie proasta, dar proasta rau la modul sa nu ai ce vorbi cu ea incat sa fie plictisitoare de-a dreptul, sa mai fie si analfabeta/agramata pe deasupra, oricat de bine ar arata nu m-ar atrage, un alt turn-off ar fi sa nu aiba grija de ea, sa fie nearanjata, sa nu dea 2 bani pe ea imaginea ei, sa fie sifonata cu totul ca persoana.

| LoveSleep a răspuns:

Sa poarte blugi cu talie joasa.

| mentholinks a răspuns:

Sa borasca cand o imbat.

| VoidEternal a răspuns:

Igiena dentara necorespunzatoare. De fapt igiena necorespunzatoare in general.

| wildthing a răspuns:

Sa aiba muci in nas.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Păi fiecare persoană are propriile dorințe, vise, așteptări când vine vorba de el/ea.Așa că nu îți ajută cu absolut nimic să ști ce ne place sau nu nouă. Trebuie să ne comunicăm sincer părerea față de cel/cea pe care îl/o placem.

| AdeLeu a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu am nicio problemalaughing)) e o simpla întrebare, ești pe categoria Conversații. Dacă vrei sa răspunzi, ok, dacă nu, bine!

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AdeLeu):

Îți mai dau un răspuns.Fii tu întâi prin tot ceea ce ești ca om precum dorești să fie persoanele pe care le vei întâlni de-a lungul vieții.

| AdeLeu a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Lasa-te de răspunsuri. Merci.

| Cheo0S a răspuns:

Aroganta

| Reizrheng a răspuns:

Sa aiba spatele prea lat sau sa i se vadă venele