| Danyk777 a întrebat:

Care zodii sunt incapatanate?! Eu stiu ca berbecii capricornii varsatorii si gemenii! (de astea sunt sigur, dar vreau sa stiu daca mai sunt si altele)!

8 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Nu-s incapatanat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici, citeste despre zodii aici:
http://horoscopul.weebly.com/
Te pup!

| Adddaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde de om, de caracterul lui, uneori nu se potrivesc insusiriile cu zodiile. se spune ca taurul este incapatanat. apropo nu sunt incapatanata! laughing

| Sofia08 a răspuns:

Scorpionii..cred,pentru ca am avut un coleg cu care nimeni nu se intelegea, inclusiv eu sad.

| kRedhead a răspuns:

Ai uitat de sagetatori.

| Helena2011 a răspuns:

Leii - sunt zodia leu si sunt incapatanata big grin

| gingergirl1 a răspuns:

Si TAURII sunt foarte incapatanati dar sa nu uitam! Si foarte curajosi si ambitiosi(hiihi, adica eu laughing
Dar si cei mentionati de tine sunt incapatanati!

| thegatekeeper a răspuns:

Si Sagetatorii, zic eu, daca ar fi sa generalizam, insa nu e intotdeauna adevarat, desigur.