| KingJulien a întrebat:

Cat castiga un jurnalist in romania si cat castiga, sa zicem Germania, America? Dar un actor in ambele strainatate/la noi? Ce sanse ai sa ajungi acolo?

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Un jurnalist in Romania castiga destul de mult si un actor la fel dar in Germania sau SUA ar castiga foarte mult poate in jurul sumei de 3000 de dolari sau euro. Poate ai sanse sa ajungi acolo doar daca ai rude sau cunoscuti ce te pot ajuta sau poate cu ajutorul vreunei burse.