| devilll a întrebat:

Cat costa la examinarea pentru permis auto sala a 4 oara?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te-ai gandit vreo clipa ca, poate ar fi mai bine sa renunti? Probabil nu esti facut(a) sa conduci o masina si arunci banii pe fereastra.
Daca ai dat deja de 3 ori si n-ai reusit sa faci amaratele alea de puncte, poate e mai bine sa ramai pieton. Mai bine si pentru tine, si pentru ceilalti participanti la trafic.

| devilll explică:

Eu am dat doar odata si nu am cerut parerea daca mai merita sa conduclaughing

| JusTPauL a răspuns:

Eu am dat de 3 ori si acum trebuie sa platesc 72 lei dar nici nu stiu pentru ce? taxa de examinare asa se zice?