| Helene a întrebat:

Cat costa o cutie din aia rotunda de Chokotof(nu stiu daca am scris binelaughing)si cate bomboane are in ea? Si apropo ce ar fi mai bine sa cumpar pentru ziua mea, stiti voi sa servesc copii, Cola sau Sprite?

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu se merita...adica e scumpa pentru o cutie de bomboane.mai bine ai lua toffifee...si in legatura cu bautura.ai putea sa cumperi jumi-juma.cine vrea consuma cola.si ceilalti sprite.sau portocale, grefe, eu stiu ce ai mai vrea tu sa cumperi. e mai bine sa cumperi mai multe sortimente

| Fifylici a răspuns:

Pai depinde si de cati sunteti in clasa cutia are vreo 30 de bomboane ce-i drept sunt bune ai tot cu bomboane din astea am servit
eu zic totusi sa iei mai bine o cutie de fursecuri sau parjituri alea de la Angelo sunt super bune iar in privinta bauturii poti da nu mai cola sau si alte arome
La multi ani! sa cresti mare.

| Im.GIulee a răspuns:

Cola, 30 de bomboane, 10 lei parca sau 9