| pisii18 a întrebat:

Cat costa o vizita la medicul veterinar?

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca vizitei veterinarul inseaman ca animalutul tau are ceva, pretul variza in finctie de tratament : vaccin, tuns, desparazitare, etc. daca vrei sa stii neaparat pretul dut-e la clinica si intreba in functie de ce vrei sa-i faci. din pacate eu nu-ti pot zice nimic concret deoarece nu locuiesc in tara si presupun ca preturile difera. de ex: vaccin de la 25-35 euro, desparazitaree 10 euro, castrare de la 80-200 euro depinde daca este femela sau mascul etc.

| thehope a răspuns:

Depinde de la cabinet la cabinet, si de la oras la oras, dar in general o consultatie e undeva intre 20-30 ron.

| alecs871 a răspuns:

O vizita nu costa niciun ban, te duci, dai buna-ziua si pleci. Daca vrei o consultatie, aia poate ajunge si pe la 30 de lei, a fost sor-mea acum vreo 2 luni cu mata ca era bolnava, nu mai manca deloc, si doctorul a cerut juma de milion pentru juma de ora cat a stat si i-a facut si vreo 2 injectii. Acum depinde si cu ce animal te duci...

| r8driver a răspuns:

Daca e doar o vizita nu te costa nimictongue

| Sasha_3991 a răspuns:

50 lei adica 500 lei vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa ma duc in postura de magar, dupa sotie, dar astept postura de porc tot e gripa.