| 1Mihai1 a întrebat:

Cat costa sa-ti scoti un dinte ? Dar sa-ti pui un dinte ?funda

4 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

Eu am dat 85 lei sa-mi scot o masea happy. Extractia a fost 50 anestezia 15 [desi mi.a facut 2] iar vizita 20.

| NicollHellen a răspuns (pentru LavsKitty):

Buna. ma scuze ca drj, din ce zona esti? Esti din iasi sau de unde?

| LavsKitty a răspuns (pentru NicollHellen):

Braila

| Yukidaruma a răspuns:

Eu am dat in jur de 25-30 de lei ca sa-mi scot o masea, ca sa-ti scoti un dinte cred ca e cam acelasi pret, dar daca e masea de minte ajunge pana la 100 de leiwinking...depinde si de medicul la care te duciwinking