| ioana_9142 a întrebat:

Cat costa un bilet la filmul hannah montana sau altul...la bucuresti mall?

Răspuns Câştigător
| mariamaya08 a răspuns:

12, 9 lei daca esti eleva
14 lei daca esti studenta

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

S-a desfiintat si mall-ul iar filmul a fost interzis daca nu esti majora. Sa nu-mi spui ca devii emo daca s-a intamplat asa.

cami
| cami a răspuns:

Ma lasi. laughing

| Pho3nix a răspuns:

La cate intrebari sau pus cu hannah montana, cred ca o sa o visez in fiecare noapte fara sa vreau.

| JackieSue a răspuns:

Tot tu ai mai pus de 3 ori intrebarea asta...11 lei.

| Ellena a răspuns:

Deja m-ati disperat...

pe bune, de ce nu incetezi/incetati o data?

| julliano a răspuns:

Cat a costat si la Miley Cyrus

| eliza a răspuns:

Buna! cauta pe youtobe si gasesti filmu in 11 parti si ro.sub adica cu scrisu ala jos in romana si @julliano cand a fost miley cirus in romania ca sa stii pretu la bilet? si chair incep sa ma satur de asemenea si eu sunt fan miley dar nici asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, da voi chiar va bateti joc de noi?
nesimntitilor.
Observi ca s-a saturat lumea de tampeniile voastre cu montana asta... voi tot continuati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la munte? la muntele hannah? n-am auzit d asa ceva

mai bine asculti rock decat cantecele astea aiurea ale muntelui laughing

X-( termina cu muntele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un psiholoooog! crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10, 5 lei daca esti eleva
13 lei daca esti studenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este 10 milioane pentru ca hana e scumpa pentru o vedeta si o iubes mut pe hana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam niciun raspuns YASMINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 lei daca esti studenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: