| SsAa a întrebat:

Cat creste un shih tzu, la maturitate e mare?!:S FUNDA cine ma lamureste...

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

E un caine de talie mica, de vreo 25 cm inaltime si 5-6 kg greutate la maturitate. Poti intra pe www.animale.ro/caini si gasesti sigur acolo mai multe detalii.

| Ananas2 a răspuns:

Shih Tzu detine o inaltime medie la nivelul grebanului de 25 cm si o greutate aproximativa de 5 kg la maturitate (aproximativ marimea unui motan)
funda?

| Bix a răspuns:

Ramane micuts cat un bichonhappy Adica mai jos de genunchihappy Funditita?