| StrongHeart a întrebat:

Cat de critic esti cu tine insuti?

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru StrongHeart):

Nu-ti mai bate capul ca nu ajungi nicaieri, deci stai potolit/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

Ioi,da' ce-ai păţit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aproape de perfecţiune? Mă faci să râd.
Păi, sunt mult criticată pentru lucrurile pe care le fac şi nu ar "trebui" să le fac şi pentru cele pe care ar "trebui" să le fac, dar nu le fac.Pentru tot felul de rahaturi în general, dar destul de des.
Am zis la modul general.
Constructivă nu prea e şi nici nu prea ţin cont de critica oricui.
Şi nu mă refeream la fizic.Acolo nu am fost niciodată criticată.

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

De cateva ori pe luna sunt suparat pe oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

sad

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si lucruri nu ai facut tu si trebuia sa le faci? Fa-ma sa inteleg, daca se poate.

Nu ai fost criticata la fizic? La modul ca arati atat de bine incat si haterii faceau spume )))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mă apuc să dau acum exemple.Am zis şi eu aşa la modul general pentru ce sunt criticată în marea majoritate a cazurilor.

| Frank51 a răspuns:

3/10, as fi preferat un 6/10, cu cat mai critic cu atat mai bine.