| MeisterSchnitzel a întrebat:

Cât de dependenți considerați că sunteți de TPU?
Considerați că ați putea face o pauză de - să zicem - o săptămână, înlocuindu-l nu cu altă rețea de socializare, căci astfel n-am făcut nimic, ci cu o lectură, o plimbare în parc, o discuție cu cineva drag ș.a.m.d?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma las dupa ce ajunge Violetta nr 1

| Nirvanaaa a răspuns:

Tocmai ce am intrat după ceva timp de absență, deci nu pot spune ca-s dependenta de el.

| mODIN a răspuns:

Amuzant cum intrebarea asta imi apare fix dupa ce am luat 3 saptamani pauza laughing

Sincer, m-am cam plictisit de TPU. Am zis sa nu imi mai bat capul cu toti idiotii de aici, ca nu are rost. Dar apoi am intrat de curiozitate sa vad ce mai e in sectiunea de religie si am vazut o postare in care cineva zicea ca fecioara Maria nu-si putea da consimtamantul cand a fost impregnata si nu m-am putut abtine sa nu raspund rolling on the floor

| Madaxo97 a răspuns:

Deși am contul doar de vreo 3 luni, cred ca am ajuns destul de dependenta laughing am renunțat la Facebook și insta ca să stau aici și parcă nu regret, am învățat și de aici lucruri interesante. Îmi pare rău că nu am descoperit site-ul mai devreme cu câțiva ani, am auzit că era mai frumos înainte, trafic mai mare, socializare mai multă, etc.

| LisaJulie a răspuns:

Eu am cont de jumătate de an, nu ma consider dependenta dat fiind ca sunt o grămadă de copii pe aici care își fac n conturi pentru ca nu au ce face

| Giulia911 a răspuns:

Am contul de 1 an jumate și parca n as mai renunta la el