| IuliAnnA_6074 a întrebat:

Cat de des mergeti la teatru?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am fost o data si m-am abtinut eroic sa nu adorm. O prostie de piesa italiana, de dragoste cum n-am vazut in viata mea.Mai eram si in primul rand si aveam o acustica de zile mari.De atunci nu m-am mai dus.Prefer cinematograful

lolita
| lolita a răspuns:

eu locuiesc intr-un oras mic si nu am teatru dar merg de cate ori am posibilitatea in alte orase. am dati in care merg saptamanal dar fac si pauze de cateva luni.

| Ana a răspuns:

Foarte rar, chiar deloc big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Contrast a răspuns:

Din pacate...nu mai merg! Nimic nu mai e cum trebuie si decat sa mai traiesc o dezamagire, mai bine iau o carte si citesc.

| Maria46854213 a răspuns:

Sa fiu sincera...nu am mai mers de ani buni si imi este tare dor.sad
Tu?happy

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Eu am mers acum cateva luni, ce'i drept. La TNB am vazut a 4'a sora. Am ras cu lacrimi, a fost superb. MI'e dor.