| InYourPants a întrebat:

Cat de importanta e educatia de la scoala pentru voi?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Medie.
Nu puteam fi om ok fara scoala, dar nici nu pot spune ca a dat sens vietii mele. O mare parte din invatamant e inutila.

| CIaudiu a răspuns:

Teoretic ar trebui sa fie destul de importanta, ca de-aia iti petreci peste 12 ani acolo. In practica, nu m-a ajutat mai deloc din cauza sistemului prost pus la punct.
Pe partea de matematica m-a ajutat mai mult, dar si la lb romana m-a ajutat nu fiu un agramat.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pai este importanta, pentru ca altfel ai putine sanse de a avea un loc de munca decent!