| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi felul cum va privesc ceilalti? In ce masura va schimbati sau nu comportamentul sau ceea ce ganditi despre voi insiva atunci cand luati in considerare opiniile celorlalti in legatura cu persoana voastra?

1 răspuns:
| Liniuta_3048 a răspuns:

Pentru mine conteaza cat de cat moderat, adica nu vreau sa fiu barfita de rau, dar nici nu ma intereseaza barfele negative, pana la urma nu poti opri lumea din vorbit, mereu o sa se vorbeasca de cineva, dar apropiatii mei stiu cum sunt eu, si nu cred ca apleaca urechea la ceilalti.
Eu mereu am fost de parere ca mai intai sa cunosti persoana dupa aia sa tragi concluzile.
Detest barfa.