| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult credeti ca poate schimba o relatie aspectul exterior? deci daca incepi sa ai grija de tine din nou?

8 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană, unele se schimbă în bine, altele în rău, unele stau tot pe aceeași linie de plutire.

| Wøodenpints a răspuns:

Din întrebarea asta reiese că te speli doar atunci când eşti într-o relaţie.

| Vix999 a răspuns:

Depinde.
Daca e vorba de fostul, poti eventual sa il faci sa te vrea inapoi doar pentru fizicul tau. Isi face de cap de cateva ori cu tine si gata. Nu se merita.
Trebuie sa ai grija de tine, pentru tine si atat. Pentru nimeni altcineva.
Daca deja esti cu cineva si de mult timp nu ai mai avut grija de tine, sunt 2 variante :
1. Va aprecia si te va placea fizic mai mult
2. I se va parea suspect si va crede ca o faci pentru alte motive (gen alt barbat aparut recent in viata ta )

| TheAvenger a răspuns:

Pentru mine personal nu există nimeni și nimic care să mă facă să mă schimb.Sunt exact așa cum vreau eu, iar cui nu-i convine, din partea mea are drum liber.

| Liliana1981 a răspuns:

Sigur ca te schimba......chiar si atunci cand e vorba de fostul.

| cicika a răspuns:

Daca iti schimbi ceva in tien daca esti fata iti poti vopsi parul sau freza, sau indrepta. dar daca esti baiat un look nou! Ca fata poti sa te machiezi diferit sa-ti faci cu creion diferite la ochi sau doua cu rimel numai ca evidentiat! Succes! Funda?

| dedee23 a răspuns:

Chiar daca e vorba de fostul?

| Abc123aaa a răspuns:

80%...