| Pisicuța a întrebat:

Cat de mult daunatoare sunt muscaturile de paianjen?
Ce efecte au si ce simptome au daca te-a muscat un paianjen?

4 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Pentru asta te plangi tu acum? Pai doar nu te-a muscat vaduva neagra sa intri in coma.Si pe mine m-a muscat unul.si m-a durut dar apoi mi-a trecut.Nu se moare din asta big grinbig grinbig grin

| Pisicuța explică:

@sunshinee mie mi-a iesit o bubita, da acum sa vad, poate trece.

| KiryuZero a răspuns:

Poate te transformi in spider-womanrolling on the floor

| Sunshinee a răspuns:

Pai depinde foarte mult de paianjen. Adica sunt anumite specii de paianjeni care nu sunt veninosi. eventual te pisca, doare, iese o bubita si trece. Dar sunt unii care pot paraliza si chiar duce la moarte. Uite aici un link care te va lamuri : http://ia-atitudine.blogspot.com/......enul.html. Numai bine!