| bleakk a întrebat:

Cat de mult tineti cont sau puneti accentul pe activitatea voastra in mediul virtual? (asta daca aveti una) Se observa clar ca in ultimul timp, oamenii sunt foarte atrasi, o parte vizibila din activitati mutandu-se acolo. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stau decat sa citesc, nu postez prea mult de regula, iar pe TPU imi place sa mai pierd timpul cu vreo postare care ma destinde putin. Mai mult urmaresc din umbra. Adevarul e ca daca pe TPU nu era asa multa... ce vezi si tu (n-am voie sa zic ca sunt urmarit), nu mai avea farmec.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu incerc sa petrec cat mai putin timp in mediul virtual.Si cred ca asa ar fi mai bine pentru toti.