| anonim_4396 a întrebat:

Cat de serios tratati viata?

8 răspunsuri:
| Sandu_Ioana_1999 a răspuns:

Eu foarte serios, daca o pierzi nu o mai gasesti.Nu e ca un telefon la care se descarca bateria si il pui la incarcat. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| FUCKy0u a răspuns:

Depinde de circumstante.Nu prea serios de obicei

| baciustefan16 a răspuns:

Eu cel putin nu sunt ca alti, viata e o poarta deschisa ce trebuie sa profitam de ea.Viata o tratez obisnuit.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu prea o i-au în serios
Avem doar o viață ce naiba

| mona a răspuns:

Cat se poate de serios

| zurick a răspuns:

Viata e numai una si profit de ea la maxim.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Viata-i o gluma serioasa. Trateaz-o ca atare! punct laughing

| TheStory a răspuns:

Toata lumea o trateaza serios, ca doar nu vezi la tot pasul oameni care se sinucid.
Bine acum nu vorbim de nebuni.