| mada_4735 a întrebat:

Cat e de greu sa spui "Imi pare rau, am gresit."? Va e greu sau va este destul de usor sa va recunoasteti greselile?

10 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Imi este usor sa recunosc pentru ca nu ma cred einstein...happy omul perfect si mereu ca am dreptate happy fiecare greseste
dar nu suport oamenii care isi dau dreptate chiar daca nu au happy

| Butsilee a răspuns:

Daaaa e cel mai greu lucru...mai ales daca stiu ca e vina mea!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte usor.si ma simt liber.

| Razvan a răspuns:

E greu spre imposibil in cazul meu. Spun cam rar spre deloc imi pare rau. E rausadTrust me I knowcrying

| hândel a răspuns:

Este dezamagitor sa realizez c-am gresit, dar apoi imi amintesc ca sunt om, si imi asum consecintele greselii usor, si-mi cer si scuze. Bine-nteles, atata timp cat consider EU c-am gresit.

| Kidu a răspuns:

Daca am gresit, de ce sa-mi fie greu sa recunosc asta?
Eu personal, stiu sa pierd, stiu sa cer scuze si stiu de asemenea sa si multumesc.happy

| Pho3nix a răspuns:

Nu, nu mi-e greu sa recunosc.
Eu daca nu imi cer scuze, ma simt foarte prost fata de acea persoana.

| betty17 a răspuns:

Imi este chiar foarte usor sa zic asta... dar tot atat de usor ma enervez si cand sunt acuzata de ceva ce nu am facut eu, sau nu am gresit eulaughing

succes

| alexxaz a răspuns:

Nu e greu, mai ales ca dupa asta mi-am luat o piatra de pe inima, si acest lucru denota respect fata de persoana pentru care ai gresit.

| stuff0happens a răspuns:

Depinde de persoana cu care vorbesc tongue