| Alëxąndŕą a întrebat:

Cat im iese media in total nu am chef sa calculez am la fiecare materi notele umrmatoare:
lb romana : 8, 7, 5 lb engleza: 10, 9, 10 lb franceza: 8, 7, 7

matematica: 10, 9, 8, 5, 7 Matematica optional: 7

Educatie muzicala: 9, 7 Istorie: nu avem nota doamna diriginta nu ne-a pus nota ca doamna diriginta e de istorie.

Educatie plastica (desen) : 10

tehnologie: 9
religie: 10

Biologie: 7, 6 7 la test 6 ca ma ascultat ca nu mi-am facut temele cand sunt 3 teme incomplete ma asculata cand sunt 2 nefacute ma asculta

media in total? a da si geografie habar nu am, dar oricum nu-mi place eu am avut una nefacuta ( am lipsit si avem biologie luni si vineri) si 3 incmplete nu am facut desenele big grin

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hai, valea!

| micurutza2005 a răspuns:

Dupa ce note mici ai la varsta ta ...arata cat esti de inteligenta clar, si ca sa ai ce face totusi decat sa te joci si sa ne stresezi pe noi ia fa ceva folositor calculeaza-ti singura mediile cu un calculator ca precis altfel nu te duce mintea de proasta ce esti mai fata esti culmea cum iti permiti sa ne ceri noua asta, daca te intereseaza calculeaza singura sau asteapta sa ti le dea mura in gura diriga.crezi ca noi nu avem altceva mai important de facut numai mediile tale ce crezi ca ne intereseaza asta, stim cat esti de proasta demult.hai nu ne mai stresa cu lucruri slabe sad

| lala178 a răspuns:

Chiar nu poti sa iei un calculator in mana si sa calculezi?
Penibil...

| AnonymousisLegion a răspuns:

Iti iasa 8, 25 am calculat eu...
Funda?

| BoroNaSuPo a răspuns:

Ba tu n'ai c face?raised eyebrowslaughing