| anonim_4396 a întrebat:

Cat la suta urati scoala?

Răspuns Câştigător
| 凸florina凸 a răspuns:

1000000000000000000% doamneee ar daaa sa moaraaaa doamneee cat mai disperaaaa. doamneee prost e ala care a inventat scoalaaaa. angry((

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PlayPipo a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 100...200laughing)))

| Satisfaction a răspuns:

100 % cu toate ca invat bine!

| shadovv a răspuns:

Scoala ca idee este unul din cele mai bune lucruri inventate de om. Iubesc scoala... dar ca institutie si mod de aplicare o detest. Accentul nu se pune pe cat de mult invatam ci pe note, ceea ce e o blasfemie. Huuuuu!

| KaRy a răspuns:

50%

| Ștrundfărd a răspuns:

100%

| ZEU93 a răspuns:

75% ( 25% imi place pentru ora de sport.pauze si pentru ca fac misto la ore ) happy

| ruPfashu a răspuns:

Noi ne-am nascut invatati, scoala ne-a prostit. laughing))

| Alexysa_6950 a răspuns:

Pai scoala e importanta 100%deci nu o urasc

| Biby a răspuns:

Buna.
100% normal.Chiar acum imi faceam temele pentru luni.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

90%-profi pupincuristi,colegi ipocriti sau care se gandesc numai la ei, ca intr-o intrecere, smecheri...noroc cu fotbalul in clasa si fazele penibile

| andragrigoras2000 a răspuns:

0/100 o uarasc 100/100 o iubesclove struck

| HermioneLove a răspuns:

99% laughing