| Lαααα a întrebat:

Cat la suta va place Justin Bieber=]=](dac asa se scrielaughing)?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

-1%... Dar bv lui ca am vazut ca, canta cu artisti de top.In rest vom vedea peste cativa ani ce va fi...

10 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

0%, daca se poate si mai putin de atatx(

| clofu a răspuns:

Cine mai e si pacaliciu astarolling on the floor

| IrinaAndreea a răspuns:

0. 00000000 % chatterbox

| Codruta a răspuns:

10 %batting eyelashes Nu ma dau in vant dupa el dar imi plac cateva dintre melodii dar foarte putinetongue

| Derye a răspuns:

Aproape... 20-30%! Nu il iubesc, nici nu-l urasc.

| Lαααα explică:

0% si mijelaughing

| GuessWho a răspuns:

99%

| IoNuTzzz_5978 a răspuns:

-100%

| Maritimo a răspuns:

Cine?laughing

| Andre a răspuns:

Este un pustan pus sa urle la un microfon cu o voce falsa. ce sa imi placa la el? faptul ca e scund si un Prost cu P mare... bine ai dreptate imi place doar freza. e super taree. dar doar atat adica cu marata nu imi place bine eu am gusturi nu sunt ca pustoaicele astea inebunite dupa un tip pe care nu il cunosc. adica totusi. prefer un baiat cu simtul umorului asta vrea sa aiba toate fetele la picioare ...Luser!