| SunShine_5894 a întrebat:

Cat ma costa sa-mi castrez motanul? Cred ca a luat-o razna, a dat de o pisicuta si nu il lasa sa-si faca treaba cu ea si e nebun, nu mai are stare, nu mai mananca.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din ceea ce am găsit pe net, între 40 şi 100 de lei.

3 răspunsuri:
| doinis a răspuns:

Intre 70 si 100 lei...depinde de cabinetul unde il duci happy te salut :*

| madistrez a răspuns:

rolling on the floor ce probleme serioase. dar ce ai cu saracul. tie in locul lui ti-ar conveni? si vezi sa nu iti para rau cand se va transforma in print

| doinis a răspuns:

Msj pentru madistrez: nu vad ce e de raswinking? daca vrei si stii ii raspunzi, daca nu mai bine te abtiiwinking...