| saphiree a întrebat:

Cat timp poti sa tii un secret?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Oricât. Atât cât e nevoie. Secretele sunt specialitatea mea.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! atat cat se poate si nu face rau cuiva, iar daca de acel secret depinde viata cuiva, atunci secretul, nu mai e secret.
O frumoasa zi sa ai si multa sanatate la zi sfantahappy

| măcheamăăăî a răspuns:

Pana mi se da voi sa-l divulglaughing
Vorbind serios, daca cineva imi zice un secret il ascult, dar nu imi place (si nici nu am de ce ) sa-l spun tuturor.

| Anonima264 a răspuns:

Foarte mult timp!

| thegatekeeper a răspuns:

Foarte mult timp. Chiar pentru totdeauna, daca este cazul, in special daca este ceva important.

| Mangustă a răspuns:

Cat am interesul sa-l tin. Daca pot avea avantaje mari dezvaluindu-l, de ce sa n-o fac?