| ΔH a întrebat:

Cat trebuie sa astept sa mi se aprobe raspunsurile?
De la 5, nu se mai aproba niciun raspuns, desi sunt si raspunsuri chiar bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările şi răspunsurile trec printr-un filtru de siguranţă.
În concluzie, dacă în conţinutul lor nu se regăsesc jigniri, atac la persoană, ameninţări, ele vor fi postate fără nicio problemă. Toate astea se întâmplă până acumulezi 30 de răspunsuri postate, ulterior ele for fi afişate aproape instantaneu.
Până atunci, un pic de răbdare.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Probabil ca 24 de or

| ViVi a răspuns:

Esti nou de accea dupa 30 raspunsuri situatia se schimba si vor si acceptate automat. moderatorii site-ului nu fac decat sa filtreze mesajele sa nu aiba un continut vulgar, agramaticalitati si multe altele... In concluzie trebuie sa mai astepti...