| Vernusio a întrebat:

Cata incredere aveti in sistemul de sanatate din Romania?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sincer? Maxim 10%!

| Freya1 a răspuns:

0%

| oglindasultanului a răspuns:

Null, doar frici.

| drutzix a răspuns:

In privat am incredere, in ala de stat nu am nici 1% laughing

| immaBeast a răspuns:

FEREASCA DUMNEZEU! ( si tine cont ca nu sunt o persoana religioasa, nu cred in vreun zeu sau ceva de genul ) dar cand vine vorba de sistem de sanatate / protectie / parlament in Romania...ATAT ZIC : FEREASCA DUMNEZEU. laughing
Fugi de aici cat poti, mai bine strangi bani calumea si mergi in alta tara sa te tratezi de vreo boala sau ce probleme ai.
Si eu am miopie medie si cateva masele cariate, dar cu mana pe inima iti zic ca mi-e frica sa merg la vreun doctor in Romania.
Am inceput sa strang ceva bani, intr-un an, doi sper sa pot pleca de aici, nu conteaza unde, oriunde in lume..si dus o sa fiu, ce o sa mai revin...probabil pentru familie in vacante, nimic mai mult.