| guess_who a întrebat:

Cate dintre voi sunteti frumoase si la 4 dimineata, mai ales fara machiaj?

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Daca ma culc tarziu arat ca naiba dar daca ma culc pe la 11 arat bn..eu nu prea ma machiez...imi place ca am o frumusete''naturala''sa zic asa...

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca ma pieptan sunt frumoasa la orice oralaughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ma machiez practici niciodata, iar ora 4 dimineata ma prinde deseori. Sotul meu spune ca sunt frumoasa. In rest, nu mai conteaza.

| lia a răspuns:

Eu nu pot spune nimic, astept sa ma laude baietii.
Eu nu ma sperii de mine, nici cand sunt racita, pentru ca ma cunosc. tongue
Nu am auzit niciodata dimineata de la baiatul cu care am dormit: "parca erai mai frumoasa aseara". rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Eubatting eyelashes Sincer, mai am toane de-astea sa ma trezesc si sa ma uit in oglinda.
PS: Nu ma sperii, chiar imi place ceea ce vad happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Arat la fel la orice ora. Nu folosesc machiaj.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt excelenta la orice ora, aparatul foto si oglinda mint! De aia nu le cred...

| Leea1234 a răspuns:

Eu nu prea ma machez (nu pentru ca nu mi-ar place, dar nu am timp)si nici nu prea am timp sa am "cremaluiesc"doar imi spal fata cu un gel exfoliant, si sa stii ca nu arat rau la 4 dimineata, ba chiar sunt mai frumoasa, am tenul mai luminos, sau asa il vad eu cu ochii umflati de somn!

| BUBULINA a răspuns:

Cele cu trasaturi frumoase

| Dara a răspuns:

Nu ma consider o frumusete, dar am trasaturi delicate si in timp, am realizat ca arat mult mai bine daca ma trezesc la 4 dimineata, decat daca lenevesc pana la 10-11 in pat.

| JustMeFlory a răspuns:

Daca nu s-a speriat gagica'miu de mine inseamna ca nu e chiar asa de mare schimbarea! Eu ma machiez numai cand ies undeva, in rest stau naturala.Se spune ca iti dai seama ca femeia e frumoasa sau nu, dimineata! Cu make-up toooate aratam mai binehappy

| ioanaa a răspuns:

Eu nu ma machiez deloc. Foarte rar, aplic un rimel. Nu suport fondul de ten sau pudra. Multi mi-au zis ca ma apreciaza tocmai ca sunt naturala. Deci, ori e 4 dimineata ori dupa'amiaza, am aceeasi fata.

| adyth a răspuns:

Lauda de sine nu miroase'a bine happy

| claudya a răspuns:

O femeie trebuie sa arate bine la orice ora din zi si din noapte...

| cutza a răspuns:

Nu prea schimbata... oricum cind ma machiez merg pe un look natural!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Corect. Femeia poate fi catalogată frumoasă dimineața fără machiaj.
Eu nu mă speri de mine și nici cei din jur, mari diferențe nu sunt între cum arăt machiată sau nemachiată!
Tu?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma machiez niciodata. Cele care vor sa aiba un ten fin fara prea mult efort chiar si la ora 4 dimineata, ar trebui sa consume cel putin 2 litri de apa pe zi. Functioneaza!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt genul de femeie care se macheaza zilnic. uneori folosesc un rimel albastru foarte inchis sau maro foarte inchis si poate creion negru, de aceea nici nu ma pricep sa aleg o culoare care sa imi stea bine la tipul de ten pe care il am.in schimb folosesc o crema corporala cu aroma de vanilie si cafea.asa ca eu si la 4 dimineata si la 4 dupa-amiaza arat si miros la fel!