| PreetyGirl a întrebat:

Cate filme din Twilight sunt Funda + vot raspuns rapidddddddddddd! Cine va place mai mult Robert Patison, vampiri cei rai sau Kristen Stewart? Eu am vazut decat primul film a fost frumos l-am vazut pe ProTV
* Scuzatima daca le am scris numele gresit

Răspuns Câştigător
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

1 twilight
2 twilight-new moon
3 twilight-eclipse
4 twilight-breaking dawn apare pe data de 18.11. 2011
5 twilight-midnight sun apare pe data de 16.11. 2012
mie una imi place foarte mult de bella pentru ca ea dovedeste ca il iubeste pe edward prin preschimbarea ei in vampir, kristen o interpreteaza de minune pe bella
si edward imi place pentru ca el nu refuza preschimbarea ei in vampir chiar daca o sa fie impotriva sarcinii, la un moment dat el o sa inceapa sa o placa pe renesmee.
vampirii rai au si ei un rol important cel mai mult mi-a placut de victoria si de volturi
sper sati fi fost de folos. fundita?

1 răspuns:
| cocoman a răspuns: