| IcsD a întrebat:

Cate funda iti trebuie` sa devii expert TPU?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu obligatoriu sunt numărul de fundițe ci consistența răspunsurilor oferite, activitatea pe site.
Eu sunt fost expert, nu mi-a ridicat nimeni statuie, sunt alții fanatici de dreptul dacă nu iau fundița!
Pa, pa.

| liveincolors a răspuns:

Din cate am inteles, nu e un numar anume de fundite pentru a deveni expert. Trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri inteligente.

| monyk a răspuns:

Buna, nu exista un numar anume pe care trebuie sa il ai, trebuie totusi sa fie destul de multe, 10% din raspunsuri...adica daca ai de exemplu 1000 de raspunsuri, 100 sa fie raspunsuri castigatoare, adica fundite, daca ai 100 raspunsuri, sa ai 10 funditehappy, cam asa ceva!