| juniper a întrebat:

Cate fundite trebuie sa am ca sa devin expert TPU?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu conteaza prea mult funditele ci raspunsurile folositoare si inteligente pe care le dai.

12 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

Nu e vorba de fundite la mijloc... daca ai fi citit pe site ai fi stiut...ca sa poti deveni expert TPU in primul rand trebuie sa ai 2 luni "vechime" pe site si minim 500 raspunsuri.Asa ca spor la raspuns...winking

| M4RK a răspuns:

ai 12 pana acumhappy vreo 150 sau mai putin

| juniper explică:

Eu am demult 2 luni vechime, din 7 aprilie raspund si pun intrebari.

| Gabry a răspuns:

Nu conteaza numarul de fundite! Conteaza sa te remarci pe site prin raspunsuri folositoare si inteligente! Iar din moment ce dai raspunsuri folositoare si inteligente ar fi logic sa fi premiat daca au fost pe placul celui care intreaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Caută în istoricul TPU și ai să vezi câte fundițe au "reușit" unele persoane să aibă ca să ajungă peste noapte Expert TPU.
Intră la utilizatori, acolo este și sursa.
Pa, pa.

| juniper explică:

Unde este istoricul TPU?

| Silvia a răspuns:

Poti sa ai si 1000 de funda, degeaba daca raspunsurile tale nu sunt prea bune.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu depinde de fundite. Trebuie sa te iubeasca adminii sau ceilalti userihee hee Daca nu te iubesc userii, degeaba, nu devii expertahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa-ti raspund, dar zau daca stiu, cred ca trebuie sa ai peste 500 de raspunsuri si o vechime anume! Nu stiu, pentru ca eu fac parte din categoria pe care a mentionat-o Legiuitoarea, m-am trezit peste dupa-amiaza expert TPU! Probabil ca raspunsurile trebuie sa fie nu numai pe placul celor ce intreaba, ci si bazate pe cunostinte solide, pe argumentare, solide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta e raspunsul castigator(al lui Bro). Sa te iubeasca userii. Ca dupa aia confectionam noi niste funde... din saten, scuze, şaten.

| valy a răspuns:

Si pana la urma ce te intereseaza funditile...normal site-ul este facut sa ne ajutam. unu pe altu...nu prea ar trebui sa conteze numarul funditzelor...trebuie sa te intereseze sa ajuti cati mai mult oameni...ca si chiar daca ai avea 10 miliarde de funda... ti-ar fi viata mai frumoasa...important este sa ne ajutam...bafta

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Eu sunt de parare ca este mult mai valoros iq-ul tau de inteligenta (si modul de a gandii) decat funditele...nu uita fi tu insutzi si esti un(o) invingator (oare)...multa bafta si la cat mai multe funditewinking