| anonim_4396 a întrebat:

Cate profesoare/ cati profesori de engleza ati avut(la scoala)?

Si inca ceva: sunteti de acord cu schimbarea profesorului in fiecare an?

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Eu am avut vreo 3 in 5 ani deci este destul de oktonguelaughing
si nu nu sunt de acord sa se tot schimbe profesorii la fiecare semestru sau in fiecare an deoarece fiecare profdesor are stilul lui de a preda si poate rabdarea e mai putina la altii...tongue
oricum daca ne luam si ne uitam cine a ajuns ministru atunci nu ne mai mira nimic.
astia sunt pusi pe distrus nu pe cladit.deci invata cat poti singura pana mai ai unde si ce invatatongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O singură profesoară, de pe clasa 1 până pe a 8a.

Nu, nu sunt de acord.Fiecare profesor are un stil de predare diferit, nici nu apuci să te obişnuieşti cu unul, că vine altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut 7 profesoare de engleza din clasa 1 si pana acumstraight face. clasa a 7-astraight face