| JustMeYl3 a întrebat:

Cateva statusuri funny plz! big hug

fundita! tongue:*

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

1. DND ma dau cu sania-n congelator
2. Ce bine e acasa. DAR mai bine-i la HOTEL
3. X[X=oricare persoana]este dovada vie ca omul poate traii fara creier
4.Barbatii au constiinta curata deoarece inca n-au folosit-o.
5. 1, 2, 3, 4, 5...mamaaa cati prosti imi citesc status!
6.Nu-i asa ca avatarul meu e frumos? E. n-am mai avut bani si de status...
7.Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.
8. Daca prostia ar durea X[x=oricare persoana]ar fi in coma
9. A gresi este omenesc, spuse extraterestrul.
10. Exista o lume mai buna, dar iti imaginezi cat este de scumpa?!
11.Cine se trezeste de dimineata casca toata ziua
12.Cand X[x=oricare persoana] nu vorbeste nu o deranja pentru nimic in lume!
13. Deranjaza-ma si iti zic jumatate din BIBLIE in limbajul meu. Incep cu ma*a.

Sper sa-ti fie de folos! Funda please[kiss]